ПОБЕДИТЕЛИТЕ В КОНКУРС "СПОРТЪТ - ХОБИ И ПРИЗВАНИЕ"

29.11.2019 / 11:17

ДНЕС 28.11.2019Г. ЖУРИ В СЪСТАВ:

1) БУРХАН КАПСЪЗОВ - ПРЕСЕДАТЕЛ НА ДРУЖЕСТВОТО НА СЛИВЕНСКИТЕ ХУДОЖНИЦИ

2) СНЕЖИНА ВЕЛИКОВА - ХУДОЖНИК И РЪКОВОДИТЕЛ ХУДОЖЕСТВЕНИ ШКОЛИ - ДЕТСКИ КОМПЛЕКС СЛИВЕН

3) ГЕРГАНА ДОНЕВА - СТАРШИ УЧИТЕЛ ПО ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО КЪМ СУ "Д. РОХОВ" СЛИВЕН

КЛАСИРА ПО МЕСТА СЛЕДНИТЕ УЧАСТНИЦИ В ГРАДСКИ КОНКУРС ПО ПОВОД 35 ГОДИНИ СПОРТНО УЧИЛИЩЕ " ДИМИТЪР РОХОВ" СЛИВЕН - "СПОРТЪТ - ХОБИ И ПРИЗВАНИЕ":

 

1 КЛ.

I М - РАДОСЛАВА РАДОСЛАВОВА ИВАНОВА - 1 Д КЛ. ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН"

II М - БОЖИДАР ИВАНОВ ПЕТРОВ 1 А КЛ. - ОУ "СВ. П. ХИЛЕНДАРСКИ" С . ТОПОЛЧАНЕ

III М- ЦВЕТЕЛИНА ДИНКОВА ДАНЧЕВА 1 Д КЛ.- ОУ " ЮРИЙ ГАГАРИН"

 

4 КЛ.

I М - ЙОАН ВЕНЕЛИНОВ АЛЕКСИЕВ - 4 КЛ.- "ДЕТСКИ КОМПЛЕКС" СЛИВЕН

II М - АЛЕКСА БОГОМИЛОВА НИКОЛАЕВА -4 КЛ. - ОУ " ЮРИЙ ГАГАРИН"

III M - ИЛИЯ СЪБИНОВ ГЕОРГИЕВ - 4 Б КЛ. - ОУ " СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ"- С. ТОПОЛЧАНЕ

 

5 КЛ.

I М - МАРИЯ ИВАНОВА - 5 Б КЛ. - ОУ "ХР. БОТЕВ"

I М - МАРИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА - 5 А КЛ.-ОУ "Д. ПЕТРОВ"

II М - МОНИКА АНДРЕЕВА ИВАНОВА - 5 А КЛ. - ОУ "СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ"

- С. ТОПОЛЧАНЕ

II М - ЖАСМИНА ЖИВКОВА ЖЕЛЕВА - 5 А КЛ. - ОУ "П. ХИТОВ"

III М - ТЕОДОРА БОЯНОВА ГАНЧЕВА - 5 Б КЛ.- СУ "Й. ЙОВКОВ"

III М - МАРИЯ РАДОСТИНОВА АНДОНОВА - 5 КЛ.

ОУ " СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ" - С . СОТИРЯ

ПООЩРЕНИЯ:

1) ПЕТЪР АСЕНОВ ПЕТРОВ - 5 А КЛ. -ОУ "СВ. П. ХИЛЕНДАРСКИ"

2) КАТРИН МАРИЯНОВА ГЕОРГИЕВА 5 В КЛ. - ОУ "ХР. БОТЕВ"

3) ГАЛЕНА СТАНИСЛАВОВА СТОЯНОВА 5 А КЛ. - СУ "Й. ЙОВКОВ"

 

6 КЛ.

I М - ДАРИЯ ДИМИТРОВА ПАНАЙОТОВА - 6 А КЛ. - ОУ "ЕЛ. БАГРЯНА"

II М - ВЕРОНИКА СТЕФАНОВА ИВАНОВА - 6 А КЛ. - II ОУ " ХР. БОТЕВ"

II М - СТЕЛЯНА ДОБРИНОВА КОЙЧЕВА - 6 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

III М - ИВЕЛИН СТАНИМИРОВ СТОЯНОВ - 6 А КЛ - СУ "Д.РОХОВ"

ПООЩРЕНИЯ:

1) МИНКА БОЖИДАРОВА ДЕМИРЕВА 6 Б КЛ. - ОУ " Д-Р П.БЕРОН"- С. ЖЕЛЬО ВОЙВОДА

2) ДОНИКА АНДРИАНОВА ДОНЧЕВА - 6 А КЛ. - ОУ "П. ХИТОВ"

 

7 КЛ.

I М - СИМОНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВА 7 А КЛ. - ОУ "Д-Р ИВ. СЕЛИМИНСКИ"

II М - ХЮСЕИН АЛИПАШОВ - 7 КЛ.- ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ"- С. БЯЛА ПАЛАНКА

II М - ГЕОРГИ СТОИЛОВ ТАНЕВ - 7 КЛ. - СУ "Й.ЙОВКОВ"

III М - МИРОСЛАВ ЙОРДАНОВ СЯРОВ - 7 КЛ. - ОУ "Д-Р ИВ. СЕЛИМИНСКИ"

ПООЩРЕНИЯ:

1) ЕМИРХАН ЕМИНОВ - 7 КЛ.- ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ"- С. БЯЛА ПАЛАНКА

 

9-10 КЛ.

I М - ПРЕСЛАВА СВЕТОСЛАВОВА СТЕФАНОВА - 10 КЛ. - ДЕТСКИ КОМПЛЕКС СЛИВЕН

I М - ЕЛМАН РИЗОВ - 11 КЛ. - СУ "Й. ЙОВКОВ"

 

КОЛЕКТИВНА НАГРАДА

1) НИКОЛАЙ ДЕЛЧЕВ ОРСОВ - 7 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

2) ГЕОРГИ НЕДЯЛКОВ КАБАКОВ - 7 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

3) АНДОН СТОЯНОВ ИЛИЕВ - 7 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

4) ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ - 7 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

5) РАЙНО СТАНИМИРОВ ПЕТКОВ - 7 А КЛ. - СУ "Д.РОХОВ"

 
 

Copyright © 2008-2020 Спортно училище "Димитър Рохов" - Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев