Футболът с победа!

1111
02.03.2020 / 12:27

Силният сливенски вятър и ниската температура не спряха устрема на нашите момчета, които се наложиха срещу Берое с 2:0 при големите, водени от треньора Иван Вълев. Това е първи домакински мач от пролетния дял на шампионата в зонална група юноши младша възраст – Пловдив.

При децата оспорвания двубой с техните връстници от Берое Стара Загора завърши с 1:1. Възпитаниците на Александър Балездров не позволиха разликата от един гол от първото полувреме да ги демотивира и през втората част на мача тяхната активност доведе до изравняване на резултата.

Да пожелаем успех на нашите момчета и в следващия кръг от шампионата, когато двата ни отбора гостуват на Верея – Стара Загора!