Отново отлично представяне на спортисти от Спортно училище " Д.Рохов " на международен турнир по борба

Отбор от медалисти
28.11.2017 / 11:36

Ученици от Спортно училище " Д.Рохов " , се представиха блестящо на VII международен турнир по борба " Олимпийска слава Станчев - Гарджев ",осъществен в памет на първият българин олимпийски шампион Никола Станчев и олимпийският и световен шампион по борба Продан Гарджев. Турнирът се състоя на 24 и 25 ноември 2017г в гр. Бургас.

Ученикът от XII "а" клас Цветан Евтимов спечели първо място в надпреварата и стана носител на приза "Най- добър български състезател ".

На второ място се класираха Ваня Узунова - Х "б" клас, Иван Енчев - XII "а" клас и Айхан Миленов - XII "а" клас. Треньор на медалистите е Красимир Добрев - старши учител в училището.